welcome to mia glamour

welcome to mia glamour

štvrtok 13. júna 2013

Best nail polishes


Už od základnej školy sa pravidelne starám o svoje nechty. Nikdy sa mi nestane že by som mala neupravené nechty. Pretože zastávam názor, že vizitkou každej ženy sú jej upravené nechty.
Manikúra ma veľmi baví a čas strávený úpravou mojich nechtov beriem ako relax. Veľa rokov som nosila len dlhé nechty. Robila som si sama aj gelové nechty.
Momentálne je veľký trend mať krátke a farebné nechty. Tento trend sa mi páči. Za tie roky :) som odskúšala už nespočetné množstvo lakov. Jednoznačne najlepšie sú od PUPY! Majú dokonalú štruktúru a hustotu. Laky sú hustejšie, preto sa vynikajúco aplikujú a už od 1. vrstvy sú totožné s farbou vo fľaštičke. Nie ako iné laky, z ktorých si dáte 3 vrstvy a stále to nie je ono.
Všetky kočky, ktoré ste ešte neskúsili laky od tejto talianskej značky: Hor sa do obchodu! Naozaj to stojí zato.

I have regulary taken care of my nails sience primary school. Never happen to me that I should have not done manicure. Because I believe that every woman should take care of her nails. Manicure is very fun and time spend with doing manicure is a kind of relax for me. I used to wear long nails many years. I used to done also gel nails myself.
Now is a great trend to have short and colored nails. I like this trend. For many years:) I tried a lot of nail polishes. The best nail polishes are from PUPA! They have perfect structure and density. Nail polishes are denser and that´s why it is easy to paint and they have the same color from 1-st layer. Not like others polishes which are so sparse and you paint 3 layers and still does not feel right.
All cats who have not tried polishes from this italian brand: Go to store! It´s really worth it!
Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára