welcome to mia glamour

welcome to mia glamour

piatok 21. júna 2013

Fashion accessories

Nedávno som premýšľala nad tým, bez akých módnych doplnkov sa my ženy nezaobídeme a ktorých nikdy nemáme dosť.

Tak v prvom rade to je KABELKA
Kabelky sú pre nás dôležité nielen z praktického hľadiska ale sú aj neprehliadnuteľným doplnkom. Malé, veľké, športové, luxusné, kožené, látkové... akékoľvek, vždy sa nám podarí do nich napratať všetko možné. Od peňaženky, kľúčov, zrkadielka, kozmetiky až po zbytočnosti.

ŠPERKY
Ktorá z nás nemiluje šperky?  Krásne šperky v nás dokážu vyvolať pocit výnimočnosti a tie trblietavejšie aj pocit luxusu. Nezáleží či ide o bižutériu či drahý šperk, pretože dobre zvolené šperky doplnia a zvýraznia celkový outfit.

LODIČKY
Nielen lodičky, ale celkovo topánky na podpätku by nemali chýbať ani jednej z nás. Nielenže nás robia vyššími, ale nám aj dodávajú sebavedomie a sexepíl. Určite sa oplatí investovať do kvalitných topánok.

SLNEČNÉ OKULIARE
Kedysi slúžili hlavne ako ochrana zraku dnes patria k vyhľadávaným módnym doplnkom. Na trhu je veľké množstvo okuliarov všetkých tvarov, farieb a veľkostí. V prvom rade treba klásť dôraz na to aby nám pristali odhliadnuc od súčasných trendov.


Recently I was thinking about what fashion accessories we can not be without and which we have never enough.

So first is definitely HANDBAG
Handbags are important for us not only from a practical point, but they are also eyecatching accessories. Small, large, sports, luxury, leather, canvas... any, always we will able to jam them with everything. From wallets, keys, mirrors, cosmetics to uselessness.

JEWELRY
Which of us does not love jewelry? Beautiful jewelry can cause that we feel special and the sparkling pieces can cause that we feel luxury. It does not matter if jewelry is expensive or cheap, because when you choose well it will complement and highlight whole your outfit.

PUMPS
Not only pumps but shoes with heels can´t miss either one of us. They not only make us higher, but also give us a confidence and sex appeal. It definitely worth to invest in quality shoes.

SUNGLASSES
Once they were used like eye protection, but nowadays they are a popular fashion accesorie. The market has a lot of sunglasses in different style, color and size. The first thing is to fits well apart from current trends.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára